تور بلغارستان

تورهای ویژه

کشور بلغارستان در اروپای شرقی قرار دارد و دارای آب و هوای معتدلی‌ست. ۸۵ درصد مردم این کشور مسیحی هستند. بلغارستان دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است؛ از مراکز تفریحی متنوع گرفته تا طبیعت بسیار زیبای آن. این کشور که صادرکننده عطر رز، پوشاک و کیف و کفش چرم به دنیاست، بهترین گزینه‌ی شما برای خرید این اجناس با قیمت‌هایی مطلوب می‌باشد. یکی از بهترین تجربه‌هایی که با تور بلغارستان می‌توانید داشته باشید، بازدید و خرید از مراکز خرید بلغارستان است. در ادامه، توضیحات بیشتری در مورد ۲ شهر مهم بلغارستان می‌پردازیم.

بلغارستان

بلغارستان

وارنا

وارنا از قدیمی‌ترین شهرهای اروپا می‌باشد. اکثر گردشگران در فصل تابستان که آب و هوای مطلوبی دارد به این شهر سفر می‌کنند. همچنین بندر این شهر نقش مهمی را در زمینه‌ی اقتصاد کشور بلغارستان ایفا می‌کند. جاذبه‌های گردشگری این شهر بسیار فراوان است و ساحل این شهر، شهرت زیادی تفرجگاهی است که  شهرت جهانی دارد.

وارنا

وارنا

صوفیا

صوفیا پایتخت بلغارستان می‌باشد. و بزرگترین شهر این کشور است. صوفیا از جمله شهرهای قدیمی در قاره اروپا می‌باشد که دارای بناهای تاریخی زیبا و چشم نوازیست. صوفیا مکان بسیار مناسبی برای خرید کردن می‌باشد و ازین رو، بسیاری از گردشگران تور بلغارستان با هدف خرید کردن به این شهر سفر می‌کنند.

صوفیه

صوفیه

صوفیای بلغارستان دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی می‌باشد و همچنین مراکز خرید فراوانی با برندهای مختلف اروپایی محصولات خود را در این مراکز خرید به فروش می‌رسانند. از جمله مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ساحل گلدن سندز وارنا
  • میدان شاهزاده الکساندر باتنبرگ صوفیا
  • کلیسای جامع الکساندر نوسکی صوفيا
  • باغ دریایی وارنا
  • و…

بلغارستان

© کلیه حقوق این وبسایت متعلق به آژانس هواپیمایی سعادت سیر گیتی میباشد.